درباره دبی

جاذبه های توریستی دبی

یکی از دیدنی های دبی ، هتل برج العرب که تنها هتل ۷ ستاره جهان است و این هتل شبیه به یک بادبان مواج طراحی و ساخته شده که با ارتفاع 321 متر و چهارمین هتل بلند در دنیا است. این بنا در واقع یکی از سمبل های شاخص  کشور امارات یباشد.

از دیگر برجهای خاص و دیدنی در دبی میتوان به برج خلیفه اشاره کرد که با یک معماری خاص و متفاوت چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند و هر شب در یک ساعت مشخص شما میتوانید در کنار این برج شاهد رقص موزیکال آب باشید و لحظات جالبی را در سفرتان تجربه نمایید.

پالم دبی یا همان جزیره نخل که بر روی دریا ساخته شده و از مهمترین بناهای آن میتوان به هتل مجلل آتلانتیس اشاره کرد .

توریست های زیادی برای دیدن غروب باشکوه آفتاب و برای استفاده از چشمه های آب معدنی و ورزشهای آبی و بازی های آبی و غیره به این قسمت از دبی می روند.

اسکی متفاوت در  دبی در  اولین پیست اسکی داخل سالن خاورمیانه است این مکان برفی شگفت انگیز باری شما لذت بردن از سورتمه و اسنوبورد و برف بازی را امکان پذیر خواهد کرد.

وایلد وادی یا پارک آبی دبی که واقع در مقابل هتل برج العربقرار گرفته است ، بالای ۳۰ نوع بازیهای آبی را برای همه سنین خانواده ارائه می دهد.

مراکز خرید در دبی :

سیتی سنتر

کارفور

برجمان

مرکاتو

وافی

امارات مال

دبی مال

لامسی

دراگون مارت ( بازار چینی ها)

فروشگاه های خیابان شیخ زاهد

بازار طلا – بازار مرشد

مرکز خرید ابن بطوطه

‌‌‌مرکز خريد فستيوال واترفرانت‌ سنتر‌ دبی که این ‌‌‌مرکز خريد با بيش از 600 فروشگاه از جمله 25 فروشگاه مهم، بيش از 100 رستوران، کافه و اغذيه‌ فروشي، يک مجتمع سينمايي 12 پرده‌اي، يک مرکز بولينگ و يک مرکز تفريحي وسيع و پارکينگ با ظرفيت 13.000 اتومبيل یکی از بهترین مراکز خرید دبی میباشد که عموما گردشگران برای خرید به آنجا سر خواهند زد.

02122385200

مشاوره رایگان و البته دقیق!