سفرهای باشکوه مجری مستقیم تور کیش می باشد و کلیه امور مربوط به رزرو هتل و بلیط هواپیمای این تور توسط کارشناسان فروش ما انجام می گیرد. با توجه به تنوع هتل ها، پروازها و فصول مختلف سفر به این جزیره دوست داشتنی، در صورتی که قصد مسافرت به کیش را دارید می توانید در هر لحظه با ما در تماس باشید تا بهترین قیمت و شریط را برای شما فراهم سازیم. به همین دلیل معمولا پکیج مسافرتی خاصی برای تور کیش وجود ندارد که برای شما نمایش داده شود. پس اگر می خواهید به جزیره زیبای کیش سفر کنید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

درباره کیش

درباره جزیره زیبای کیش

جزیره کیش یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری ایران است برای سفر به کیش و دیدن آن لازم است اطلاعاتی درباره جاذبه های گردشگری ان داشته باشیم از جاذبه های جزیره کیش در وحله اول ساحل نقره ای آن میباشد که چشم هر بیننده ای را می نوازد.

کشتی یونانی ، در غرب جزیره کیش یک کشتی عظیم الجثه در سواحل آن وجود دارد که در سال 1345 در نزدیکی روستای باغو به گل نشسته این کشتی متعلق به یونان بوده است و چون هزینه خروج و به حرکت در آوردن آن به صرفه نبوده خدمه آن را ترک کرده بارهایش را خالی کرده و عطایش را به لقایش بخشیدند .

اسکله تفریحی ، پارک ساحلی مرجان که مجاور بازار مرجان میباشد و این بازار را به دریا ارتباط می دهد.

اسکله وپارک تفریحی میر مهنا ،پارک ساحلی سیمرغ ،پارک ساحلی مرد ماهیگیر،پارک شهر کیش و شهر زیر زمینی کاریز از دیگر جاذبه های گردشگری جزیره کیش هستند.

درباره هتل های کیش: هتل داریوش5 *:هتل داریوش جزیره کیش از مراکز دیدنی و گردشگری فاصله نسبتا کمی دارد که از مزیت های دیگر هتل است. فاصله های مراکز دیدنی و تفریحی به قرار زیر می باشد: فاصله تا اسکله تفریحی کیش 2.4 کیلومتر (5 دقیقه با ماشین)فاصله  تا هایپر مارکت و مرکز تجاری جزیره کیش 1.5 کیلومتر (19 دقیقه پیاده فاصله تا بازار مریم جزیره کیش 4.6 کیلومتر (8 دقیقه با ماشین فاصله تا بازار پانیذ و پردیس 1 و 2 کیش 1.2 کیلومتر (12 دقیقه پیاده)فاصله تا ساحل مرجان و بازار مرجان جزیره کیش 2.8 کیلومتر (6 دقیقه با ماشین)فاصله تا بولینگ مریم کیش 3.8 کیلومتر (7 دقیقه با ماشین)فاصله تا بازار ونوس کیش 3.2 کیلومتر (6 دقیقه با ماشین)فاصله تا بازار مروارید 2.9 کیلومتر (6 دقیقه پیاده)فاصله تا کشتی یونانی 14.9 کیلومتر (20 دقیقه با ماشین)فاصله تا بازار و رستوران پدیده کیش 14.2 کیلومتر (19 دقیقه با ماشین)فاصله تا پلاژ بانوان 4.5 کیلومتر (10 دقیقه با ماشین)فاصله تا پلاژ آقایان 300 متر (4 دقیقه پیاده)فاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 9.2 کیلومتر (12 دقیقه با ماشین)فاصله تا درخت سبز 10.5 کیلومتر (15 دقیقه با ماشین)فاصله تا پیست کارتینگ 3 کیلومتر (5 دقیقه با ماشین)فاصله تا رستوران پایاب 9.2 کیلومتر (13 دقیقه با ماشین)فاصله تا تور سفاری پارس 10.9 کیلومتر (21 دقیقه با ماشین)فاصله تا پارک دلفین ها و باغ پرندگان 5.1 کیلومتر (7 دقیقه با ماشین)فاصله تا بازار ماهی فروشان و بازار عرب ها 13 کیلومتر (19 دقیقه با ماشین)

هتل شایگان 5 *فاصله تا اسکله تفریحی 500 متر فاصله تا هایپر مارکت و مرکز تجاری 750 مترفاصله تا بازار پانیذ و پردیس 1 و 2   1.3 کیلومترفاصله تا ساحل مرجان و بازار مرجان 4.8 کیلومترفاصله تا بولینگ مریم 400 مترفاصله تا بازار ونوس 400 مترفاصله تا بازار مروارید 1.2 کیلومترفاصله تا کشتی یونانی 14.7 کیلومترفاصله تا بازار و رستوران پدیده کیش 16 کیلومترفاصله تا پلاژ بانوان 3.1 کیلومترفاصله تا پلاژ آقایان 1.3 کیلومترفاصله تا شهر زیر زمینی کاریز 7.2 کیلومترفاصله تا درخت سبز 8.5 کیلومتر فاصله تا پیست کارتینگ 1.4 کیلومتر فاص له تا رستوران پایاب7.1هتل شایگان.

هتل شایان 5*

فاصله تا فرودگاه 10 دقیقه با ماشین فاصله تا اسکله تفریحی 500 متر

5دقیقه پیاده فاصله تا هایپر مارکت و مرکز تجاری 750 متر 10 دقیقه پیاده

فاصله تا بازار پانیذ و پردیس 1 و2، 17 دقیقه

هتل هلیا4* این هتل با دریا فاصله بسیار کمی دارد و در منطقه سیاحتی جزیره زیبای کیش قرار گرفته است که این خود یک امتیاز برای این هتل محسوب می شود. نمای داخل هتل بسیار سرسبز بوده و دارای آبنماهای زیبایی می باشد.

نزدیکی به دریا و مراکز خرید یکی ازمهمترین  دلایل انتخاب هتل هلیا می باشد.

هتل فلامينگو کیش4* ، هتلي لوكس و شيك با طراحي زيبا و دلنشيني كه به شكل دلفين مي باشد.

هتل آرامش3* واقع در جزیره کیش و نزدیک به مرکز خرید زیتون، هایپر مارکت و بازار پانیذ، با دارا بودن امکانات رفاهی و کادری مجرب، میزبان میهمانان عزیز می‌باشد.

هتل دریا2*

هتل ارم کیش واقع در بلوار خیام ،مشرف به دریا ،باوسعت 100هزار متر مربع میباشد فاصله تا شهر باستانی حریره 9کیلومتر ،تا کشتی یونانی 15 کیلومتر،تا پارک دلفینها،4کیلومتر، تا باغ پرندگان 4کیلومتر،تابازار پردیس یک 560متر .هتل ارم 4*

هتل پانیذ2*

02122385200

مشاوره رایگان و البته دقیق!