تور استانبول
تور استانبول پرواز آتا نوروز ۹۶
اسفند ۹, ۱۳۹۵
Sun & Sands Hotel
هتل سان اند سند دبی Sun & Sands Hotel
اسفند ۱۴, ۱۳۹۵

شهرهای رویایی جهان را بشناسید

ویزای انگلیس

تعداد شهرهای کشورهای دنیا بی شمار است و هر کدام در اندازه خود دارای ویژگی های توریستی بی شماری هستند. اما چه می شود که در میان همه تعداد، برخی از آن ها مشهور می شوند و به مقاصد گردشگری مهم تبدیل می گردند؟ مسلما باید مشخصه های بارز و جالب توجهی داشته باشند که بتوانند با دیگر شهرها در جذب گردشگر موفق تر ظاهر شوند. البته برای تبدیل شدن یک شهر به مقصد گردشگری مشهور، فاکتورهای زیادی باید رعایت و اعمال شود. از وضعیت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی کلی کشور گرفته تا شرایط حاکم بر آن شهر به خصوص. همچنین فضای فرهنگی حاکم بر شهر و نوع معماری و غذا و در کنار این ها مراکز تفریحی هم تاثیر بسزایی خواهد داشت. در ادامه با رویایی ترین و زیباترین این شهرها در سراسر جهان آشنا خواهید شد.


شهرهای رویایی جهان را بشناسید


آمستردام

آمستردام Amsterdam, Netherlands

یکی از زیباترین شهرهای اروپا، آمستردام هلند است. دو ویژگی بسیار مهم این شهر را زیبا و عاشقانه می کند، یکی قایق های شناور روی رودخانه های آمستردام است و دیگری رستوران های حاشیه رودها. همه این ها به ویژه در شب، مانند شمع هایی درخشان به نظر می رسند.


بارسلونا

بارسلونا Barcelona, Spain

بارسلونا معروف ترین شهر اسپانیا است. مهمترین ویژگی این شهر وجود مقاصد تاریخی و تفریحی به صورت یکجا است. اماکن تاریخی خیره کننده، معماری جالب توجه، مواد غذایی مختلف و البته غروب فراموش نشدنی بارسلونا، مواردی است که بدون شک ارزش دیدن و امتحان کردن دارد.


ونیز

ونیز Venice, Italy

هر زمان که حرف از عشق! به میان آید، بی گمان نام شهر ونیز ایتالیا هم شنیده خواهد شد. شهر روی آب بنا شده است و پر است از قایق ها، پل ها، سواحل و کوچه های سنگ فرش… در کنار این ویژگی ها، معماری منحصر بفرد نیز خودنمایی می کند. غروب ونیز دیدنی است اگر به این شهر سفر کردید منظره زیبای غروب آفتاب در ونیز را فراموش نکنید.


بروکسل

بروکسل Brussels, Belgium

بروکسل نسبت به بسیاری از شهرهای مشهور اروپا کوچکتر است اما ویژگی های جالب توجهی دارد، شهری نورانی و فوق العاده دلچسب برای پیاده روی، ساختمان های زیبا، غذاهای با کیفیت، شکلات های مشهور و فرهنگ خاص کافه های آن، مهمترین مشخصه های این شهر است. بروکسل مقصدی متفاوت برای سفر است، دست کم یک بار سفر به این شهر به هر گردشگر با ذوقی پیشنهاد می شود.


بوداپست

بوداپست Budapest, Hungary

اگر حتی قدمت تاریخی این شهر را در نظر نگیرید، بوداپست یک شهر اصیل و زیبا است. پر است از نمایشگاه ها و رویدادهای گوناگون، کنسرت و رستوران های زیبا برای صرف یک شام عاشقانه، هوایی پاک و دل انگیز. اگر طی ماه های آگوست و سپتامبر به این شهر سفر کنید، بیشترین لذت را خواهید برد. تصور پیاده روی در حاشیه رود دانوب را در ذهن خود بپرورانید… دیگر نیازی به توضیح بیشتر نخواهد بود.


فلورانس

فلورانس Florence, Italy

فلورانس در اروپا، زبان زد همه است چه از نظر قدمت تاریخی و معماری بسیار زیبا و یکدست شهر و چه از نظر اماکنی که برای استراحت و آسایش وجود دارد. فلورانس مهد بستنی سنتی ایتالیا و غذاهای خاص این کشور است. طلوع و غروب خورشید در این شهر زیبایی خاص خود را دارد که تا از نزدیک نبینید، باور نخواهید کرد.


کیوتو ژاپن

کیوتو Kyoto, Japan

زیبا، سرسبز، پر از گل… کیوتو مقصد مناسبی است اگر می خواهید به همراه (شخصی خاص) به سفر بروید. باغ های این شهر را همه می شناسند. پوشش گیاهی آن مختص شرق آسیا است و فرهنگ حاکم بر آن از این هم خاص تر است. محلی مناسب برای گذران اوقاتی خوش و لحظاتی خاطره انگیز با شریک زندگیتان…


لیسبون

لیسبون Lisbon, Portugal

لیسبون هم در کنار بسیاری دیگر از شهرهای اروپایی، از مقاصد مهم در اروپا است و مانند بسیاری از این شهرها، معماری جذاب و خیره کننده ای دارد. خیابان های سنگ فرش لیسبون با کافه های دنج و رستوران های متنوع آن محلی مناسب برای گذران اوقاتی خوش برای شما خواهد بود. سفر به پرتغال را حتما در برنامه های خود بگنجانید.


لندن

لندن London, England

لندن را با عنوان نیویورک اروپا می شناسند. کمتر کسی را می توان یافت که نام این شهر را نشنیده باشد! لندن تلفیقی است از مدرنیزم و سنت. سکوت و مشغله! کار و تفریح… این شهر دوران های تاریخی متفاوتی را تجربه کرده است. آتش سوزی گسترده لندن را به خاطر آورید یا توطئه های سیاسی دربار و مجلس و شورشیان و وقایع استعمار و… از همه این ها که بگذریم، لندن شهری است بزرگ با حومه های متعدد و البته قانونمند و مطمئن. این شهر می تواند هم مقصد سفرهای کاری باشد و هم تفریحی. هر برند معتبر در هر زمینه شغلی که تصور کنید در این شهر خواهید یافت به همین دلیل مراکز خرید مجهز و بزرگی دارد. این شهر هیجان و آرامش را یکجا جمع کرده است…


پاریس

پاریس Paris, France

قدم زدن کنار رود سن، تماشای برج ایفل، صرف غذا در بهترین رستوران ها دنیا، استراحت در بهترین هتل ها، بازدید از اماکن تاریخی بی شمار… پاریس نیاز به تعریف و توصیف ندارد. این شهر مهمترین مقصد گردشگری دنیا است. ایفل تبدیل به نماد عشق در اروپا شده است… دیدن این شهر یکی از بایدهای سفر برای همه گردشگران خواهد بود.


شکی نیست که برشمردن شهرهای رویایی جهان در یک نوشته ممکن نیست. از آسیا و اروپا تا آفریقا و امریکا… شهرهای زیبا و دیدنی بسیاری وجود دارد. حتی در یک کشور، چند شهر به صورت همزمان با یکدیگر در حال رقابت هستند چه رسد به رقابت شهرهای کشورهای مختلف با هم… در آینده شما را با دیگر شهرهای دیدنی و زیبای جهان آشنا خواهیم کرد. هدف ما نمایشی از نمای واقعی مقاصد توریستی بین المللی به شما است شاید با کمک آن بتوانید بهترین تور مسافرتی را برای خود انتخاب کنید.
کارشناسان فروش سفرهای باشکوه در هر لحظه آماده ارائه مشاوره های لازم برای برنامه ریزی سفرهای شما با بهترین قیمت ها و شرایط هستند. پس اگر قصد مسافرت دارید، با ما در تماس باشید.