تور نمک آبرود
تور ویژه یک روزه نمک آبرود هر هفته جمعه
مهر ۲۹, ۱۳۹۶
تور انگلیس نوروز ۹۷
تور انگلیس ویژه نوروز ۹۷ پرواز ایران ایر
آبان ۱, ۱۳۹۶

همه چیز درباره سفر به صربستان

تور صربستان

تجربه ای متفاوت از سفری پرشور و هیجان را در کشور زیبای صربستان در بخش جنوب شرقی اروپا و شبه جزیره بالکان تجربه نمایید، از تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ هموطنان عزیز ما می توانند بدون ویزا به مدت حداکثر ۳۰ روز در یک بازده زمانی یک ساله به صربستان سفر نمایند.


همه چیز درباره سفر به صربستان

برای اجرای تور صربستان به دلیل اینکه هنوز پرواز مستقیم از تهران به بلگراد نداریم از پروازهای کانکشن استفاده خواهیم کرد.

بلگراد به معنی شهر سفید، پایتخت کشور صربستان در محل پیوستن دو رودخانه دانوب و ساوا قرار گرفته است که از لحاظ استراتژیکی بین آسیا و اروپای مرکزی قرار گرفته است بهترین نقطه برای دیدن این نقطه تلاقی میدان کاله یا همان میدان قلعه می باشد.

واحد پول صربستان ، دینار صربستان است که قیمت حدودی آن در حال حاضر بین ۳۰ تا ۴۰ تومان می باشد.

یکی از غذاهای محلی صربستان به نام پلیسکاویچا است که ترکیبی از گوشت قرمز همراه با پنیر درست می شود و می توانید از رستوران درخواست کنید که با گوشت گاو غذا را برای شما آماده کنند حدود قیمت این غذا بسته به رستوران و مکان آن بین ۲۳۰ تا ۲۵۰ دینار یعنی حدود ۱۰ هزار تومان می باشد.

دهکده درونگارد مقصد فرهنگی هنری و یکی از مکان هایی است که فقط همایش ها و رویدادهای مختص به هنر سینما می باشد و جشنواره کوستندورف در آن برگزار می شود که در این رویداد مهم بسیاری از هنرپیشه ها و چهره های سرشناس سینمای جهان در آن شرکت می کنند.

شهرنووی ساد که در شمال شهر بلگراد واقع شده ۱۵ سال است که میزبان معروف‌ترین جشنواره‌های موسیقی جهان به نام ” جشنواره اکسیت ” است. از چهره‌های صاحب نامی که بخشی از شهرتشان را مدیون این جشنواره هستند می توان از استینگ (Sting)، لئونارد کوئن (Leonard Coen) و گروه پرادیجی (Prodigy) نام برد.

رشته‌ کوه زیبای کوپائونیک در سراسر جهان شناخته شده است. چرا که به‌ طور میانگین ۲۰۰ روز در سال از هوای آفتابی برخوردار است و به آن لقب «کوهستان آفتاب» را داده اند و امروزه به مکانی برای گردهمایی نخبگان بین المللی تبدیل شده و هر ساله یک گردهمایی تجاری شبیه به آنچه که در کشور سوئیس است در آنبرگزار می شود .

خیابان میخایلو که پر از مراکز خرید و جذابیت خاصی برای پیاده روی و پرسه زدن در گوشه و کنار شهر بلگراد را دارد ، محل قرار گرفتن منازل و ویلاهای قشر ثروتمند و با نفوذ صربستان در قرن ۱۹ بوده است و از اولین خیابانهای شهر بلگراد است و بناهای تاریخی و فرهنگی زیبایی مثل هتل سرپسکا کرونا(ملقب به تاج صربستان) در اینجا به چشم می خورد که در سال های پیشین مجللترین رستوران بلگراد تلقی می شده و حالا با تغییر کاربری تبدیل به کتابخانه شهر شده است.

تورهای صربستان را ببینید

همه چیز درباره سفر به صربستان