تور اتریش
تور وین اتریش ویژه پاییز و زمستان ۹۶
آبان ۷, ۱۳۹۶
تور قبرس
تور قبرس استانبول پرواز اطلس جت ویژه پاییز ۹۶
آبان ۷, ۱۳۹۶

تور هوایی مشهد

تور هوایی مشهد
تماس با ما

تور هوایی مشهد

مشهد به عنوان یکی از مهمترین شهرهای کشور ما، همواره مقصد بسیاری از هموطنان بوده و هست. راه های زیادی برای سفر به این شهر وجود دارد از جمله قطار و اتوبوس. تورهای زمینی مشهد (با قطار) در وب سایت سفرهای باشکوه موجود است و می توانید با مراجعه به آن ها از قیمت ها و شرایط آگاه شوید. اما به دلیل نوسان زیاد قیمت بلیت هواپیما ترجیح دادیم که قیمت های تور هوایی مشهد را در کانال تلگرام سفرهای باشکوه اعلام کنیم.
لیست هتل ها همان هایی است که در تورهای زمینی مشهد قرارگرفته است اما اگر هتلی غیر از این لیست مد نظر شما است، کافی است نام هتل را به ما اطلاع دهید تا بهترین نرخ موجود را برای شما آماده نماییم.
بلیت هواپیمای مشهد بنابر روز پرواز و مناسبت ها متفاوت است و گاه از کمتر از ۱۰۰ هزار تومان آغاز شده و شاید به ۵۰۰ هزار تومان هم نزدیک شود. لذا خواهشمندیم در صورتی که قصد سفر به مشهد از راه هوایی را دارید تا جای ممکن از چند روز قبل و در مواردی از چند هفته قبل، برنامه ریزی نموده و تصمیم خود را با ما در میان بگذارید.


برای آگاهی از قیمت تور هوایی مشهد و تورهای لحظه آخری با شماره ۲۲۳۵۹۳۳۸ تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید با کلیک یا لمس دکمه پایین به کانال تلگرام ما مراجعه و از قیمت ها آگاه شوید.

کانال تلگرام سفرهای باشکوه


تور هوایی مشهد