تور آنتالیا هتل گرانادا لاکچری بلک
تور آنتالیا هتل گرانادا لاکچری ویژه نوروز ۹۷ Granada Luxury Belek
بهمن ۲۱, ۱۳۹۶
تور آنتالیا نوروز ۹۷
تور آنتالیا ویژه نوروز ۹۷ پرواز پگاسوس
اسفند ۲, ۱۳۹۶

تور جزایر یونان با کشتی کروز بدون نیاز به ویزا ویژه ۴ فروردین ۹۷

تور کشتی کروز نوروز ۹۷

تور جزایر یونان با کشتی کروز بدون نیاز به ویزا ویژه ۴ فروردین ۹۷

نوع کابینهر نفر بزرگسالیک تختهنفر سومنفر چهارمکودک 2 تا 12 سال
نوع کابین :
کابین های بدون پنجره
هر نفر بزرگسال :
7.590.000
یک تخته :
11.290.000
نفر سوم :
7.190.000
نفر چهارم :
6.990.000
کودک 2 تا 12 سال:
5.490.000
نوع کابین :
پنجره دار محدود
هر نفر بزرگسال :
8.790.000
یک تخته :
13.190.000
نفر سوم :
8.390.000
نفر چهارم :
8.190.000
کودک 2 تا 12 سال:
5.890.000
نوع کابین :
کابین های پنجره دار
هر نفر بزرگسال :
9.190.000
یک تخته :
14.390.000
نفر سوم :
8.690.000
نفر چهارم :
8.490.000
کودک 2 تا 12 سال:
6.190.000
نوع کابین :
کابین های پنجره دار بزرگ
هر نفر بزرگسال :
9.490.000
یک تخته :
X
نفر سوم :
8.990.000
نفر چهارم :
X
کودک 2 تا 12 سال:
6.390.000
نوع کابین :
جونیور سوئیت بالکن دار
هر نفر بزرگسال :
12.990.000
یک تخته :
X
نفر سوم :
X
نفر چهارم :
X
کودک 2 تا 12 سال:
7.290.000

پرواز: سان اکسپرس ترک
مدت اقامت: ۵ شب کروز و ۲ شب کوش آداسی

پس از ۳ سال تجربه موفق در اجرای تور کشتی کروز یونان در فصل تابستان، امسال برای اولین بار این تور با جدید ترین کشتی خانواده Celestyal در نوروز ۹۷ اجرا خواهد شد. تور جزایر یونان با کشتی Celestyal Majesty این امکان را به شما می دهد که از آتن و جزایر رویایی یونان بدون نیاز به ویزا دیدن کنید و تعطیلاتی خاطره انگیز در ایام نوروز ۹۷ داشته باشید. افتخار می کنیم که در ۳ سال گذشته بیش از ۳۵۰۰ نفر از هموطنانمان با این تور به یونان سفر کردند.

تور کشتی کروز یونان نوروز ۹۷، برای بازدید از آتن پایتخت کشور یونان و جزایر زیبا و رویایی سانتورینی، رودس، کرت و سیروس برنامه ریزی شده است.

خدمات این تور:
پرواز رفت و برگشت به ازمیر (هواپیمایی ترک)، ۲ شب اقامت در هتل ۵ ستاره Ultra All Inclusive کوش آداسی، ۵ شب اقامت در کشتی کروز مجلل Celestyal Majesty با خدمات All Inclusive، بازدید و توقف در جزایر و شهر های یونانی طبق برنامه زیر، گشت رایگان در شهر آتن شامل بازدید از آکروپلیس، منطقه پلاکا، میدان سینتاگما (ورودیه ها به مبلغ ۲۰ یورو به عهده مسافر)، گشت رایگان خرید در شهر ازمیر، کلیه ترانسفرهای فرودگاهی و بندرگاهی با اتوبوس های مجهز توریستی، راهنمای فارسی زبان در کوش آداسی و مستقر در کشتی، بیمه مسافرتی تا سقف ۱۰،۰۰۰ یورو
توضیحات این تور:
راهنمای فارسی زبان در کشتی مستقر خواهد بود و شما را در جزایر یونان همراهی نخواهد کرد.
قبل از ورود به هر جزیره راهنمای تور توضیحاتی در مورد دیدنی های جزیره ارائه خواهد داد.
گشت رایگان شهر آتن شامل بازدید از آکروپلیس (ورودیه به عهده مسافر) منطقه پلاکا و گشت پانورامیک شهر آتن با همراهی راهنمای فارسی زبان انجام خواهد شد.
در سایر جزایر تورهای اختیاری به شما پیشنهاد می گردد که می توانید به میل خود هزینه ی آنرا پرداخت و از آنها استفاده کنید.
برنامه و ساعات قید شده در بالا قطعی بوده ولی ممکن است به دلایل آب و هوایی و صلاحدید کاپیتان کشتی تغییر کند.
از آنجایی که این تور بدون ویزا انجام می شود، سپردن ضمانت نامه، وجه نقد و یا چک تضمین شده ی بانکی معادل ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان جهت ضمانت بازگشت به ازای هر نفر قبل از حرکت تور الزامی می باشد.
عدم ارائه ضمانت نامه بعد از ثبت نام به معنای انصراف از تور خواهد بود و مشمول جرایم انصراف می گردد.
مبلغ ضمانت نامه ممکن است پس از بررسی مدارک مسافر (پاسپورت های قبلی و مدارک شغلی) ممکن است افزایش و یا کاهش یابد.
با توجه به حساسیت موضوع ورود بدون ویزا به یونان و سپردن ضمانت های سنگین مالی و اعتباری به مقامات یونانی جهت ضمانت بازگشت کلیه مسافران از این سفر، آژانس سفرهای باشکوه حق جلوگیری از ثبت نام مسافرین، بنا به صلاحدید کارشناسان آژانس را برای خود محفوظ می دارد.
طبق مقررات کشتی، پس از ثبت رزرو (عقد قرارداد و یا وصول درخواست) کنسل کردن و یا تغییر نام امکان پذیر نیست، بنابراین پس از ثبت رزرو هر گونه تغییر و یا ابطال شامل جریمه ای معادل ۱۰۰% از مبلغ کل قرارداد می گردد.
پرداخت حداقل ۷۰% از مبلغ کل قرارداد جهت ثبت و قطعی نمودن رزرو الزامی می باشد.
کلیه ثبت نام های قبل از ۲۵ دیماه شامل ۵% تخفیف ثبت نام زودهنگام خواهد شد.
عقد قرارداد و یا ارسال درخواست به آژانس سفرهای باشکوه به معنای تفهیم و قبول کلیه شرایط قید شده در بالا می باشد.


با وجود اینکه یونان عضو حوزه شنگن می باشد، چگونه این تور بدون نیاز به ویزا انجام می شود؟

توافق های صورت گرفته بین وزارت گردشگری یونان و مقامات ترکیه این امکان را برای شهروندان کشور ترکیه فراهم کرده که بدون نیاز به ویزا و فقط از طریق کشتی های کروز شرکت Celestyal از یونان و جزایر یونان بازدید نمایند، شرکت ما با سپردن ضمانت نامه های سنگین، توانسته این امکان را برای ایرانیان فراهم کرده که از این توافق استفاده کنند و بدون ویزا از جزایر یونان و همینطور شهر آتن بازدید کنند.

آیا از جزایر یونان و آتن بازدید خواهیم کرد (در زمان توقف در جزایر از کشتی پیاده خواهیم شد) ؟

در تمامی شهرها و جزایری که طبق برنامه سفر کشتی توقف خواهد داشت، از کشتی پیاده خواهید شد و امکان بازدید از جزایر به اختیار خودتان فراهم می باشد، در کشور یونان در هیچ هتلی اقامت نخواهید داشت و کشتی کروز تمامی امکانات یک هتل ۵ ستاره تاپ را دارا می باشد.

کشتی کروز Celestyal Majesty چه امکاناتی دارد؟

کشتی Majesty تمامی امکانات یک هتل ۵ ستاره را دارا می باشد، در مجموع ۷۳۲ کابین داخلی، خارجی و سوئیت با ظرفیت پذیرش ۲۰۲۸ مسافر و در مجموع ۶۰۰ خدمه دارد. این کشتی دارای ۵ رستوران، ۹ بار و کافی شاپ، استخر روباز و جکوزی، مرکز SPA و ماساژ درمانی، ۳ سالن نمایش و برنامه های شبانه و موسیقی زنده و … می باشد.

آیا گشت های جزایر شامل پکیج تور می باشد؟

گشت شهر آتن (بازدید از آکروپلیس، منطقه پلاکا و گشت پانورامیک) در پکیج تور محاسبه شده است، و تمامی مسافرین به صورت رایگان از این گشت استفاده خواهند کرد. هر چند پرداخت مبلغ ورودیه به آکروپلیس می بایست توسط مسافر و در مقصد پرداخت گردید، این مبلغ ۲۰ یورو می باشد. در سایر جزایر می توانید به میل خود از تورهای اختیاری که مسئولین کشتی آنها را برگزار می کنند استفاده کنید و هزینه ی آن را جداگانه در کشتی پرداخت نمایید.

آیا راهنمای تور فارسی زبان گروه را همراهی خواهد کرد؟

راهنمای فارسی زبان تور در کشتی مستقر می باشد، در گشت شهر آتن شما را همراهی خواهد کرد. و در سایر جزایر و یا شهرها، اطلاعات کافی در مورد دیدنی های هر جزیره در اختیار شما قرار خواهد داد و شما را در جزیره ها همراهی نخواهد کرد.

امکان برگزاری گشت های شهری در سایر جزایر وجود دارد؟

بله، در صورت تمایل می توانید از گشت های اختیاری سایر جزایر استفاده کنید، برای اینکار می توانید به SHORE EXCURSION DESK کشتی واقع در طبقه ۵ کشتی مراجعه نمایید و با پرداخت هزینه از این تورها استفاده کنید، در صورت ثبت نام تمامی این گشت ها با حضور راهنمای فارسی زبان برگزار خواهد شد.

خدمات غذایی کشتی کروز چگونه است؟

در تمام مدت اقامت در کشتی تمامی مسافرین از خدمات ALL INCLUSIVE استفاده می کنند، به این معنا که صبحانه، ناهار، شام رایگان می باشد و استفاده از تمامی نوشیدنی ها در بار و کافی شاپ های کشتی رایگان می باشد.

در زمان هایی که در جزایر توقف داریم، ناهار و شام کشتی را از دست خواهیم داد؟

صبحانه، ناهار و شام کشتی در ساعات مشخصی در ۲ رستوران کشتی سرو می شود (مانند تمامی هتل ها) در صورتی که در آن زمان در جزیره و یا شهری توقف داشته باشد، می توانید به کشتی بازگردید و از خدمات غذایی کشتی استفاده کنید، در غیر اینصورت ناهار و یا شام کشتی را از دست خواهید داد. هر چند برنامه ی سرو غذا در رستوران ها تا حدودی با توقف کشتی هماهنگ است، برای مثال در روزی که کشتی ساعت ۱۹ در جزیره توقف دارد، سرو شام کمی زودتر آغاز می شود و می توانید ابتدا شام را میل کنید و بعد برای بازدید از جزیره از کشتی پیاده شوید.

آیا محدودیتی برای سوار و یا پیاده شدن از کشتی وجود دارد؟

خیر هیچ محدودیتی برای ورود و خروج به کشتی وجود ندارد، و می توانید به دفعات در هر ساعت و زمانی که کشتی در جزیره ای توقف دارد به کشتی وارد شوید و یا از آن خارج شوید.

کشتی در تمامی جزایر پهلو می گیرد؟ یا برای رفت و آمد به جزیره ها باید از قایق استفاده کرد؟

در تمامی جزیره ها به غیر از سانتورینی کشتی در بندر پهلو می گیرد و قدم زنان وارد جزیره می شوید، ولی با توجه به شرایط سواحل سانتورینی امکان پهلو گرفتن وجود ندارد برای رفت و آمد به کشتی باید از قایق ها کوچکتر که کشتی به طور رایگان در اختیار می گذارد استفاده کنید. برای استفاده از قایق های کوچک نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید به دفعات از این قایق ها استفاده کنید.

آیا امکان دسترسی به اینترنت در کشتی فراهم می باشد؟

بله، ولی رایگان نیست. برای استفاده از اینترنت در کشتی باید برای هر ساعت استفاده مبلغ ۷ یورو پرداخت نمایید، و البته به دلیل اینکه ارتباط از طریق ماهواره است، سرعت اینترنت تعریف چندانی ندارد. راحت ترین راه استفاده از اینترنت در جزایر است که در هر کافه و رستورانی می توانید به رایگان از اینترنت استفاده کنید.


تور جزایر یونان با کشتی کروز بدون نیاز به ویزا ویژه ۴ فروردین ۹۷